Käpapatrull

Käpapatrulli imearmsad koerakesed on vallutanud paljude laste südame ja saanud eelkooliealiste poiste ja tüdrukute kindlaks lemmikuks üle terve maailma. Näidake meile last, kes ei teaks käpapatrulli kutsasid! Paw Patrol on ka Eesti laste seas üsna populaarne multikas. Tegelaskujudega on loodud ka mänguasju, riideid ja muid lastetarbeid, mis lapsi rõõmustavad.

Käpapatrullid on heatahtlikud, lojaalsed ja mänguhimulised kutsikad. Paw Patrol meeskonda kuuluvad kutsade pealik Ryder ja 6 koera – tuletõrjekoer Marshall, politseikoer Chase, vetelpäästja Zuma, ehituskoer Rubble, helikopteril lendav Skye ja taaskasutust propageeriv Rocky. Aeg-ajalt on neile abiks veel ka lumekoer Everest ja džunglikoer Tracker. Üheskoos lahendavad kutsikad erinevaid probleeme ja päästavad maailma, pannes igapäevaselt proovile oma tugevaimad oskused.

Käpapatrullide seeriad on õpetliku iseloomuga ja julgustavad lapsi hädasolijat märkama ja aitama. Nagu multifilmi tegijad ütlevad, arendavad käpapatrullid laste erinevaid sotsiaalseid oskuseid, sealhulgas probleemide lahendamise oskust, meeskonnatöö oskust ja abivalmidust.

Ei ole ühtegi olukorda, millega Paw Patrol meeskond ei suudaks hakkama saada. Pole tööd liiga suurt, kutsat liiga väikest. Või nagu Ryder ütleb: „Millal iganes oled hädas, lihtsalt haugu appi!“

Käpapatrulli tooted

Käpapatrulli tooted

Lambero e-poest leiab suure valiku Paw Patrol tooteid. Meil on saadaval käpapatrulli tegelastega T-särgid, mütsid, rannajalanõud, sussid, püksid ja palju muud põnevat. Tõelistele fännidele on pakkuda lisaks erinevate käpapatrulli tegelaskujudega tassid ja einekarbid, samuti voodipesu ja ilupadjad.

Eriti populaarseks on meie klientide hulgas saanud käpapatrulli peotarbed – Paw Patrol õhupallid, käpapatrulli teemalised salvrätid, joogitopsid ja taldrikud, mida on valikus nii poistele kui tüdrukutele sobivates toonides. Käpapatrulli peotarvikud olid ka meie TOP 2020 toodete seas. Näiteks kuulusid enimostetud toodete hulka Paw Patrol pabertaldrikud ja Paw Patrol plastiktopsid.

Rääkides eelistustest, siis enamasti meeldivad tüdrukutele Skye ja Everest ning poistele Chase, Zuma, Rocky ja Rubble, kuigi see pole alati nii kivisse raiutud. Paw Patrol kangelaste valik on piisavalt lai ja siit leiab iga laps endale kindlasti sobiva.

Vaata kõiki käpapatrulli tooteid: Paw Patrol

Tulekul on lapsel sünnipäev? Vii ta koos sõpradega tõelisele missioonile ja telli käpapatrulli teemalised peotarbed siit: Paw Patrol peotarbed

Sukeldume seiklusesse!

Jaga sõbrale

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Luminor
Scroll to Top