Üldine

Lambero Veebipood saadab kaupu Eesti riigi piires.

Kauba saab tellida endale lähimasse Omniva Pakiautomaati, Itella SmartPOSTi või Omiva postkontorisse. Kauba saatmisekulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Omniva Pakiautomaat

Ainult Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse. Kui esitad tellimuse enne kella 11.00 ja valid Omniva pakiautomaaditeenuse, on planeeritav kohaletoimetamise aeg juba järgmise päeva hommikul (ka saartel). Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadud uksekood, võta pakk välja ja sulge uks. Endale lähima pakiautomaadi leiad siin. Omniva pakiautomaadile pääsed ligi 24/7.

Omniva Pakiautomaati tellimine – 2,82 eurot/pakk.
Tasuta transport 39€ ostust.
Paki kaal võib olla maksimaalselt 30 kg / 1 saadetis, mõõdud 60x60x36 cm koos transpordi pakendiga.

Itella Smartpost

Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Kõik SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. Endale lähima pakiautomaadi leiad siin.

Itella Smartposti tellimine – 3,00 eurot/pakk.
Tasuta transport 39€ ostust.
Paki kaal võib olla maksimaalselt 30 kg / 1 saadetis, mõõdud 60x60x36 cm koos transpordi pakendiga.

Omniva postkontor

Tellides oma paki postkontorisse, saad kõik oma postitoimetused teha mugavalt ühes kohas. Eesti Postil on üle 300 postiasutuse, mille seast on Sul võimalik valida endale sobivaim. Kui Sinu pakk on saabunud postkontorisse, teavitatakse Sind SMS-i, e-kirja või paberteavituse teel. Endale lähima postiasutuse leiad siin. Tooted, mida oma mõõtmete tõttu ei saa pakiautomaati tellida, saabki tellida ainult postkontorisse.

Eesti Posti postkontorisse tellimine 5,76 eurot/pakk.
Paki maksimaalne kaal 20 kg / 1 saadetis.

Muu

Juhul, kui Toode ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on Klient kohustatud sellest Veebipoodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: info@lambero.ee.

Luminor
Scroll to Top