Lapse sünnipäev

Lapse sünnipäev on alati oodatud sündmus ja sõltumata sellest, kas sünnipäevapidu toimub kodus, õues või mängutoas, saab seda lihtsate vahendite abil meeldejäävaks muuta. Tegelikult ei olegi palju vaja. Natuke ettevalmistust ja planeerimist ja siiras rõõm sinu lapse silmis on garanteeritud. Kuid et kõik õigeks ajaks valmis jõuda, soovitame sünnipäeva korraldusega pihta hakata juba varakult.

Vali sünnipäevale üks ja läbiv teema

Temaatiline sünnipäevapidu sobib eriti hästi neile põnnidele, kes mõnda multikakangelast fännavad. Paw Patrol, Masha ja Karu, My Little Pony, Frozen, Pikne McQueen, Minionid, Spiderman – vali oma lapse lemmik ja varu selleteemalised papptaldrikud, joogitopsid, salvrätid ja kõrred. Lisa siia juurde veel kangelase pildiga sünnipäevatort ja võid kindel olla, et sinu mudilane on õnnest tulvil.

Tõsta meeleolu pilkupüüdvate dekoratsioonidega

Alati sobivad lapse sünnipäeva kaunistama erinevates värvides õhupallid. Soeta neid vastavalt sünnipäevateemale või siis lase heeliumiga täita suur numbrikujuline õhupall, kus peal on lapse uus vanus.

Kui laps on juba veidikene suurem ja multikakangelastest enam nii väga ei vaimustu, siis võid peomeeleolu luua rippuvate dekoratsioonidega, teise nimega pom-pom pallid. Neid on saadaval erinevates värvides ja hea on nende juures see, et rippuvad pallid sobivad lapse tuba kaunistama ka muul ajal.

Sünnipäevaruumile lisab efekti ka kaunis sünnipäeva vanik, mille leiad näiteks siit. Samuti võid tuba dekoreerida fotodega, kujundades näiteks kollaaži, kus on pildid lapse jaoks erilistest hetkedest. Võimalusi sünnipäevapeo kaunistamiseks on mitmeid, võid ka anda lapsele vabad käed ja lasta tal endal valida, milliseid kaunistusi ta soovib.

Valik peotarbeid Sinu lapse sünnipäevaks

Mida lapsele sünnipäevaks kinkida

Tihti on pisikestel juba pikalt enne sünnipäeva valmis mõeldud, mida nad sünnipäevakingituseks tahavad. Kui see on mõni kindel mänguasi, siis saad selle aegsasti e-poest ära tellida, et seejärel kink sünnipäevahommikul pidulikult laulu saatel kätte anda.

Kui plaanis on pidu sõprade või sugulastega, siis võib sünnipäevakutsele kohe lisada ka kingiideed. Näiteks kui laps soovib saada sünnipäevaks midagi suuremat, siis võid kutsele vihjeks märkida, et kingiks sobib kinkekaart. Nii saab laps sobiva kingi hiljem ise välja valida.

Praegusel ajal on kindlasti kõige mugavam sünnipäevapidu planeerida kodunt lahkumata ja tellida peotarbed lapse sünnipäevaks otse e-poest. Lambero e-poest leiad ühekordsed nõud, õhupallid, dekoratsioonid ja palju muud, mis peokorralduseks vajalik.

Peotarbed lapse sünnipäevaks leiad siit

JAGA SÕBRALE
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Luminor
Scroll to Top