Lapse sünnipäev

Planeerid lapse sünnipäeva?

Kas oled planeerimas lapse sünnipäeva? Lapse sünnipäevakingid on siinsamas! Kindlasti on Sinu nimekirjas sünnipeva peokoht, söögid ja joogid ning ka erinevad põnevad tegevused. Kui lapsel on oma lemmiktegelane, siis mõtled Sa ka sellele. See nimekiri on lõputu ning uute ideede tekkimisel seab piirid ette juba eelarve.

Kuid kõige olulisem – lapse sünnipäevakingid – on ju veel ostmata! Siin tuleb Sulle appi Lambero Veebipood, sest nüüdsest pakume Sulle vahetult enne lapse sünnipäeva meeldiva kingituse soodustuse näol.

Saadame Sulle spetsiaalse sooduskoodi

Umbes 14-päeva enne lapse sünnipäeva saadame Sulle spetsiaalse sooduskoodi, millega võid säästa suurelt ja kõik lapse kingitused ühe korraga osta. Sa juba kindlasti tead, et Lambero Veebipoes on saadaval kõige kaunimad voodipesukomplektid, põnevad T-särgid ja püksid ning loomulikult ka peamaine – peotarbed. Meil on Frozen, Käpapatrull, McQueen, My Little Pony ja paljude teiste tegelastega kõige põnevamad tooted. Ükskõik milline tegelane Sinu lapse lemmik on, tõenäoliselt on temaga seotud kingitused meie e-poes ka olemas. Ja kui ei ole veel, siis saada meile juba varakult soovid teele ning tõenäoliselt suudame Sinu lapse soovid juba sünnipäevaks täita.

Telli uudiskiri

Spetsiaalselt Sinu lapse sünnipäeva soodustuse saamiseks, ei pea Sa muud tegema, kui tellima meie e-poe uudiskirja. Pane ainult palun tähele, et uudiskirja tellides pead ära märkima ka kõige olulisema – lapse sünnipäeva. Ja nii lihtne see ongi. Tuletan Sulle ka meelde, et meie uudiskirja listist võid Sa igal ajal ja tasuta lahkuda ja samamoodi ka uuesti tellijaks hakata.

Telli uudiskiri siit.

Toredaid sünnipäevaelamusi!

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Luminor
Scroll to Top