Lambero Veebipoe tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil või panga ülekandega. Makseid võetakse vastu eurodes.

Makse tegemine toimub väljaspool Lambero OÜ e-poe keskkonda. Isikuandmeid töötleb Lambero OÜ. Lambero OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Lambero OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

Maksa hiljem makseviisid

BuyPlan – Alates 10 eurosest ostukorvi maksumusest pakume oma klientidele võimalust tasuda lepingutasuta ja intressivabalt hiljem. Võimalus on tasuda ühekordselt alles järgmisel kuul või kuni kolme võrdse osamaksega. Vaata täpsemalt siit.

Slice – võimaldab kliendil 75-800 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega. Teenust pakub Inbank AS.

Liisi ID – võimaldab kliendil ostukorvis Liisi ID makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Teenust pakub Holm Bank AS.

Hiljem makseviisid aktiveeruvad kassas, kui Sinu ostukorvi maksumus on saavutanud nõutud minimaalse summa.

Sooduskoodid

Sooduskood on numbrite ja tähtede kombinatsioon, mis võimaldab Teil kaupa veelgi soodsamalt osta.
Sooduskood kehtib kindla ajani ning sellest teavitatakse Teid sooduskoodi saamisel.
Tellimuse kinnitamisel tuleb Teil teha valik, kas soovite kasutada sooduskoodi.
Ühe ostu raames saab kasutada ühte sooduskoodi.

Kuidas kasutada sooduskoodi?
Valige endale sobiv toode ning asetage see ostukorvi. Sooduskoodi saavad kasutada kõik kliendid. Valige endale sobiv tarneviis. Valige sobiv maksmisviis. Enne tellimuse kinnitamist leiate lahtri, kuhu saate sisestada oma sooduskoodi.

Scroll to Top