Mitte ainult emmedele!

Lambero Veebipood on asutatud 2019 aasta detsembris, jõulude ajal.

Olles ise lapsevanem nägin kui keeruline tegelikult on selles lasteriiete maailmas orienteeruda. Kaupu pakutakse igast aknast, igale maitsele ning rahakoti suurusele. Sealt edasi tekkiski idee lasteriideid ise otsida – otse tootjalt. Kuna aga need tooted olid nunnumast nunnumad, siis oleks patt need ainult omale jätta.

Seetõttu saigi loodud platvorm, et pakkuda neid samu tooteid kõikidele emadele ja isadele, kulutamaks minimaalselt, maksimaalse kasu saamise eesmärgil – naeratus lapse näol.

Meie missioon: tuua naeratus iga lapse näole pisikeste detailidega.

Meie lapsed on meie silmarõõmud. Kuna aga nad kasvavad nii kiiresti, siis on raske muretseda kõike vajalikku korraga. Seetõttu on meie e-poe valikus võimalikult soodsad tooted, võimalikult hea kvaliteediga. Head pakkumised ja soodustused, võimaldavad ka pisikese kulutusega teha rõõmsaks ka kõige pahurama lapse. Sünnipäevadeks aga on valikus täpselt need tooted, mis ei tohiks puududa üheltki sünnipäevalapse laualt – peotarbed.

Lambero Veebipoes on tooteid lastele alates sünnist ja valik suureneb pidevalt. Kui Sa midagi siit aga ei leia, siis vajuta paremas nurgas olevat Facebooki ikooni ja küsi julgelt!

Häid tulevasi oste soovides!
Heino Lamberost 🙂

14 päevane toodete tagastusõigus

Tasuta transport Eesti pakiautomaati alates 29€ ostust

Tellimus pakiautomaati 24 tunni jooksul

Turvaline maksmine