Kingi lapsele rõõmu juba täna ja maksa hiljem!

Alates 30 eurosest ostukorvi maksumusest pakume oma klientidele võimalust tasuda lepingutasuta ja intressivabalt hiljem.

Telli kaupu kohe ja maksa tagasi alles järgmisel kuul. Teenus on tasuta ehk ühtegi lisatasu sellega ei kaasne. Meie katame kõik lisakulud. Suuremate ostude puhul võimaldab BuyPlan tasuda kuni kolme võrdse osamaksega. Igas kuus üks makse ilma lisatasudeta.

Vaata täpsemalt siit lingilt.

Eesti E-kaubanduse Liidu liige

Alates septembrist oleme Eesti E-kaubanduse Liidu liige. Eesti E-kaubanduse Liidus on üle 300 maineka e-poe ja tegutsetakse ühiselt paremuse poole juba 11 aastat.
Meie armsatele klientidele annab meie liidus olemine eelkõige kindlustunde, et meie tegevus on kontrollitud ja korrektne. Liidu koolituste kaasabil suudame parendada oma klienditeenindust ja kliendi ostukogemust.

Joonistusvõistlus “Minu tuba”

18.09-2.10 korraldame ühe laheda joonistusvõistluse teemal “Minu tuba”.

Perioodil 18.09-2.10 ootame kõikide aktiivsete laste joonistusi oma huvitavatest tubadest. Kõikide joonistajate vahel loosime välja kolm auhinda e-poe Voodipesu kategooriast. Auhinnad saavad lapsed ise välja valida. Iga võitja saab välja valida ühe auhinna. Võitjad kuulutatakse välja Lambero Veebipoes ja Facebookis.

Kuidas võtta joonistusvõistlusest osa.
🔸 Liitu üritusega Facebookis siin.
🔸 Pildista lapse joonistus näiteks nutitelefoniga.
🔸 Lae pildistus üles Joonistusvõistluse ürituse alt või saada e-postile info@lambero.ee.

Kui on lisaküsimusi, siis kirjuta Messengeris või info@lambero.ee.
Ja nüüd pliiatseid teritama!

Paw Patrol ruulib!

Paw Patrol ruulib meie veebipoes esimesest päevast saadik! Lisaks erinevatele T-särkidele, on oma koha leidnud ka sünnipäeva tooted. Kesksuvel toimus vist igas Eestimaa nurgas üks lahe sünnipäev, kus lisaks sünnipäevalapsele oli tähtsal kohal ka Paw Patrol. Meie e-poes on Paw Patroli tooted valitud just Sinu lapse soove arvestades. Vaata Paw Patroli tooteid siit ja tehke oma valik juba varakult!

Paw Patrol "Skye ja Everest" pabertaldrikud 2  Paw Patrol salvrätikud  Paw Patrol õhupallid "Ready For Action" Paw Patrol Skye ja Everest pabertopsid

Võta lapsele sünnipäevaks kingitus!

Lisaks tavapärastele soodustustele, pakume nüüd spetsiaalseid allahindlusi vahetult enne lapse sünnipäeva. See on ideaalne võimalus osta lapsele kõik korraga ja väga hea hinnaga. Lapse sünnipäeva edastamine meile on ülimalt lihtne. Külasta Uudiskirja lehte, lisa oma e-posti aadress ja lapse sünnipäev. Lihtne – kas pole?

Soodustused on seda väärt! Teeme koos lapse sünnipäeva ägedamaks 🙂

Anna meile kommentaaris teada, kas sellest oleks Sulle abi?

Rõõmu igasse päeva 🙂